Owner
A & R REALTY CORP
Mailing: PO BOX 1105, MIDDLEBURY, CT
Parcels
2
Total assessed value
$349.4K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
2 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 1101 MAIN STMap 111A 83 27 · Commercial | Map 111A 83 27 | Commercial | — | $245,200 |
| 1101 MAIN STMap 111A 83 29 | Map 111A 83 29 | — | — | $104,200 |
Recent recorded sales
No recorded sales on file across these parcels.