Owner
AGGARWAL SATISH & KARUNA
Parcels
2
Total assessed value
$579.7K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
1 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 315 BAYVIEW CIRCLEMap 36 5 44 · Residential | Map 36 5 44 | Residential | — | $397,200 |
| 370 LINKFIELD RDMap 46 32A 14 · Residential | Map 46 32A 14 | Residential | — | $182,500 |