Owner
ANTICO RICHARD R
Parcels
2
Total assessed value
$157.5K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
2 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 20 ALDORISIO STMap 114B 145 6 | Map 114B 145 6 | — | — | $80,700 |
| 12 ALDORISIO STMap 114B 145 5 | Map 114B 145 5 | — | — | $76,800 |
Recent recorded sales
No recorded sales on file across these parcels.