Owner
CALABRESE MICHELE
Parcels
2
Total assessed value
$294.6K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
0 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 51 BUNKER HILL RDMap 153 98 7 · Residential | Map 153 98 7 | Residential | — | $155,500 |
| 71 BUNKER HILL RDMap 153 98A 43 · Residential | Map 153 98A 43 | Residential | — | $139,100 |
Recent recorded sales
No recorded sales on file across these parcels.