Owner
CAREW TRUST
Mailing: 43 HEMINWAY PARK RD, WATERTOWN, CT
Parcels
2
Total assessed value
$222.4K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
1 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 43 HEMINWAY PARK RDMap 100 46 17 · Residential | Map 100 46 17 | Residential | — | $112,000 |
| 80 MANGO CIRCLEMap 145 223A 9 · Residential | Map 145 223A 9 | Residential | — | $110,400 |
Recent recorded sales
No recorded sales on file across these parcels.