Owner
CIRIELLO JOSEPH
Parcels
2
Total assessed value
$138.3K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
1 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 33 MORELAND AVEMap 145 232 6 · Residential | Map 145 232 6 | Residential | — | $121,500 |
| MELROSE AVEMap 145 232 2 | Map 145 232 2 | — | — | $16,800 |
Recent recorded sales
No recorded sales on file across these parcels.