Owner
CLARK STEVEN LOUIS & CLARK DALESIO DANA
Parcels
2
Total assessed value
$242.5K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
0 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 62 MORIN STMap 114 124 2 · Residential | Map 114 124 2 | Residential | — | $199,400 |
| MORIN STMap 114 124 1 · Residential | Map 114 124 1 | Residential | — | $43,100 |
Recent recorded sales
No recorded sales on file across these parcels.