Owner
CURTISS DONALD EDWARD & ANNE MARIE
Parcels
2
Total assessed value
$177.9K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
0 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 190 HOLLOW RDMap 52 6B 10 · Residential | Map 52 6B 10 | Residential | — | $159,300 |
| HOLLOW RDMap 60 11 2 · Residential | Map 60 11 2 | Residential | — | $18,600 |