Owner
DADDARIO PAUL E & JANET M
Parcels
2
Total assessed value
$160.6K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
0 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 321 BUCKINGHAM STMap 124 144 26 · Residential | Map 124 144 26 | Residential | — | $123,800 |
| BUCKINGHAM STMap 124 144 27 | Map 124 144 27 | — | — | $36,800 |