Owner
DAGOSTINO MICHAEL ANTHONY
Parcels
2
Total assessed value
$4.1K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
2 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| D'AGOSTINO DRMap 153 98 12 · Residential | Map 153 98 12 | Residential | — | $3,400 |
| ELENA DRMap 153 98 22 · Residential | Map 153 98 22 | Residential | — | $700 |