Owner
DAPONTE THOMAS E & KELLY A
Parcels
2
Total assessed value
$415.6K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
0 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 59 LOVLEY DRMap 142 85 18 · Residential | Map 142 85 18 | Residential | — | $248,800 |
| 18 HIGHLAND AVEMap 109 67 4 · Residential | Map 109 67 4 | Residential | — | $166,800 |