Owner
DEHIPPOLYTIS DIANE LLC
Mailing: 199 HARD HILL RD N, BETHLEHEM, CT
Parcels
2
Total assessed value
$231.1K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
2 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 50 EARLE AVEMap 113B 139 2 · Residential | Map 113B 139 2 | Residential | — | $124,900 |
| 57 BURTON STMap 110 85 6A · Residential | Map 110 85 6A | Residential | — | $106,200 |
Recent recorded sales
No recorded sales on file across these parcels.