Owner
DIMARIA PAUL MARK & PETER
Parcels
2
Total assessed value
$247.6K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
2 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 319 THOMASTON RD U57Map 80 37C 57 · Residential | Map 80 37C 57 | Residential | — | $124,200 |
| 319 THOMASTON RD U30Map 80 37C 30 · Residential | Map 80 37C 30 | Residential | — | $123,400 |