Owner
DIPIKA LLC
Mailing: 55 DEFOREST ST, WATERTOWN, CT
Parcels
2
Total assessed value
$551.7K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
1 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 55 DEFOREST STMap 99A 62 18 · Commercial | Map 99A 62 18 | Commercial | — | $349,300 |
| 49 DEFOREST STMap 99A 62 19 · Commercial | Map 99A 62 19 | Commercial | — | $202,400 |
Recent recorded sales
No recorded sales on file across these parcels.