Owner
DUFFY GEORGE JR & MARIA
Parcels
2
Total assessed value
$260.6K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
2 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 35 SUNSET AVEMap 133 217 29A · Residential | Map 133 217 29A | Residential | — | $135,200 |
| 47 SUNSET AVEMap 133 217 31 · Residential | Map 133 217 31 | Residential | — | $125,400 |
Recent recorded sales
No recorded sales on file across these parcels.