Owner
DUNBAR WILLIAM L
Parcels
2
Total assessed value
$302.8K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
2 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 216 FARVIEW CIRCLEMap 43 5 1 · Residential | Map 43 5 1 | Residential | — | $155,800 |
| 76 DUNROBIN LNMap 86 10C 25 · Residential | Map 86 10C 25 | Residential | — | $147,000 |