Owner
DYER RICHARD H JR TRUSTEE
Mailing: 31 STONEYMEADE WAY, ACTON, MA
Parcels
2
Total assessed value
$257.4K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
2 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 306 BLACK ROCK RDMap 24 86 8A · Residential | Map 24 86 8A | Residential | — | $255,720 |
| THOMASTON RDMap 40 86 23 | Map 40 86 23 | — | — | $1,680 |
Recent recorded sales
No recorded sales on file across these parcels.