Owner
EATON ROGER R
Parcels
2
Total assessed value
$94.7K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
0 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 93 PAWNEE RDMap 118A 1 8 · Residential | Map 118A 1 8 | Residential | — | $94,300 |
| PAWNEE RDMap 118A 1 7 | Map 118A 1 7 | — | — | $400 |
Recent recorded sales
No recorded sales on file across these parcels.