Owner
FURFARO JOAN EST OF
Parcels
2
Total assessed value
$222K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
1 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 427 RIVERSIDE STMap 112B 83A 6 · Residential | Map 112B 83A 6 | Residential | — | $117,700 |
| 35 HUBBELL AVEMap 145 240 6 · Residential | Map 145 240 6 | Residential | — | $104,300 |
Recent recorded sales
No recorded sales on file across these parcels.