Owner
HILL GARY C & TRACI S
Parcels
2
Total assessed value
$91.6K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
1 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 14 ROCKDALE AVEMap 123 198 12 · Residential | Map 123 198 12 | Residential | — | $91,500 |
| WELTON STMap 123 198 14 | Map 123 198 14 | — | — | $100 |
Recent recorded sales
No recorded sales on file across these parcels.