Owner
HOSKING WILLIAM A SR & KAREN
Parcels
2
Total assessed value
$238.6K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
1 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 112 PORTER STMap 100 48 20A · Residential | Map 100 48 20A | Residential | — | $125,500 |
| 92 PORTER STMap 100 48 19 · Residential | Map 100 48 19 | Residential | — | $113,100 |
Recent recorded sales
No recorded sales on file across these parcels.