Owner
JDMD HOLDINGS LLC
2 mailing addresses on file
Parcels
2
Total assessed value
$193.7K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
2 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 27 VIOLA STMap 125 196 37 · Residential | Map 125 196 37 | Residential | — | $101,600 |
| 55 MANGO CIRCLEMap 145 223A 17 · Residential | Map 145 223A 17 | Residential | — | $92,100 |