Owner
LAMPRON EILEEN
Parcels
2
Total assessed value
$160K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
0 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 380 PARK RDMap 74 90 18 · Residential | Map 74 90 18 | Residential | — | $146,700 |
| PARK RDMap 74 90 18A | Map 74 90 18A | — | — | $13,300 |
Recent recorded sales
No recorded sales on file across these parcels.