Owner
MACLEOD STEVEN D & MARY T
Parcels
2
Total assessed value
$96.1K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
1 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 603 OSAGE CIRCLEMap 118A 8 10A · Residential | Map 118A 8 10A | Residential | — | $95,900 |
| IROQUOIS RDMap 118A 8 10 | Map 118A 8 10 | — | — | $200 |
Recent recorded sales
No recorded sales on file across these parcels.