Owner
MALAGUTTI JASON & STEVEN TC
Parcels
2
Total assessed value
$299K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
2 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 12 HILLCREST AVEMap 109 68 2 · Residential | Map 109 68 2 | Residential | — | $158,600 |
| 111 GREENWOOD STMap 110 81 8 · Residential | Map 110 81 8 | Residential | — | $140,400 |