Owner
MARINARO NANCY A
Parcels
2
Total assessed value
$423.3K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
2 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 85 STONYBROOK LNMap 14 26B 27 · Residential | Map 14 26B 27 | Residential | — | $311,500 |
| 199 ECHO LAKE RDMap 101 42 28 · Residential | Map 101 42 28 | Residential | — | $111,800 |
Recent recorded sales
No recorded sales on file across these parcels.