Owner
MASAYDA JOHN E
Parcels
2
Total assessed value
$137.1K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
0 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 18 RIDGEWAY AVEMap 126 193A 1 · Residential | Map 126 193A 1 | Residential | — | $90,700 |
| RIDGEWAY AVEMap 126 192 13 | Map 126 192 13 | — | — | $46,400 |
Recent recorded sales
No recorded sales on file across these parcels.