Owner
MCHUGH JOHN
Parcels
2
Total assessed value
$153.5K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
2 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 918 BUCKINGHAM STMap 103 92 5B · Residential | Map 103 92 5B | Residential | — | $110,200 |
| 922 BUCKINGHAM STMap 103 92 5A · Vacant Land | Map 103 92 5A | Vacant Land | — | $43,300 |