Owner
MCKULSKY MICHAEL F
Parcels
2
Total assessed value
$131.5K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
1 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 36 BESSIE STMap 132 203 6A · Residential | Map 132 203 6A | Residential | — | $113,200 |
| MERRIMAC STMap 132 203 6 · Residential | Map 132 203 6 | Residential | — | $18,300 |