Owner
MECO ALKET
Parcels
2
Total assessed value
$473.6K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
1 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 1391 GUERNSEYTOWN RDMap 35 5 6 · Residential | Map 35 5 6 | Residential | — | $331,700 |
| 364 DAVIS STMap 145 223A 11 · Residential | Map 145 223A 11 | Residential | — | $141,900 |
Recent recorded sales
No recorded sales on file across these parcels.