Owner
MICHENER ALAN & WILCOX NOREEN D
Parcels
2
Total assessed value
$237.7K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
2 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 2 TUCKER AVEMap 124 179 6 · Residential | Map 124 179 6 | Residential | — | $126,700 |
| 38 WARNER AVEMap 113B 164 6 · Residential | Map 113B 164 6 | Residential | — | $111,000 |