Owner
MUSSA KURT A
Parcels
2
Total assessed value
$182.3K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
2 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 100 VAN ORMAN STMap 132 208 3A · Residential | Map 132 208 3A | Residential | — | $139,500 |
| MANILA STMap 132 208 4A | Map 132 208 4A | — | — | $42,800 |
Recent recorded sales
No recorded sales on file across these parcels.