Owner
PATTERSON OIL CO
Mailing: PO BOX 898, TORRINGTON, CT
Parcels
2
Total assessed value
$673K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
2 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 1009 MAIN STMap 111A 83 33 · Commercial | Map 111A 83 33 | Commercial | — | $536,900 |
| 303 MAIN STMap 133 217 10 · Commercial | Map 133 217 10 | Commercial | — | $136,100 |
Recent recorded sales
No recorded sales on file across these parcels.