Owner
PIZZA 841 LLC
Mailing: 170 HOPKINS RD, WATERTOWN, CT
Parcels
3
Total assessed value
$236K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
3 of 3
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 841 MAIN STMap 132 199 1 · Commercial | Map 132 199 1 | Commercial | — | $230,300 |
| MAIN STMap 132 201 1AA · Residential | Map 132 201 1AA | Residential | — | $4,200 |
| MAIN STMap 132 199 24C | Map 132 199 24C | — | — | $1,500 |
Recent recorded sales
No recorded sales on file across these parcels.