Owner
POLAR GROUP LLC
Mailing: 1037 MAIN ST, WATERTOWN, CT
Parcels
2
Total assessed value
$559.9K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
2 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 354 WOODBURY RDMap 98 10 25A · Commercial | Map 98 10 25A | Commercial | — | $391,600 |
| 62 FRENCH STMap 111A 83 5 · Residential | Map 111A 83 5 | Residential | — | $168,300 |