Owner
POLLETTA REALTY LLC
Mailing: 36 ZOAR AVE, OAKVILLE, CT
Parcels
2
Total assessed value
$456.9K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
2 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 224 MAIN STMap 133A 182 35 · Commercial | Map 133A 182 35 | Commercial | — | $395,300 |
| ECHO LAKE RDMap 102 42A 83A | Map 102 42A 83A | — | — | $61,600 |
Recent recorded sales
No recorded sales on file across these parcels.