Owner
RAYCOB PETER O
Parcels
2
Total assessed value
$78.2K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
2 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 32 PAWNEE RDMap 118A 5 4 · Residential | Map 118A 5 4 | Residential | — | $77,700 |
| CHEROKEE RDMap 118A 5 1 | Map 118A 5 1 | — | — | $500 |
Recent recorded sales
No recorded sales on file across these parcels.