Owner
RUSSELL PETER J
Parcels
3
Total assessed value
$93.7K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
3 of 3
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 113 PAWNEE RDMap 118A 1 11 · Residential | Map 118A 1 11 | Residential | — | $93,000 |
| PAWNEE RDMap 118A 7 14 | Map 118A 7 14 | — | — | $500 |
| PAWNEE RDMap 118A 7 14A | Map 118A 7 14A | — | — | $200 |
Recent recorded sales
No recorded sales on file across these parcels.