Owner
SEELENBINDER JOHN & ROBB CHRISTINA
Parcels
2
Total assessed value
$151.6K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
0 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 565 GUERNSEYTOWN RDMap 77 10 41 · Residential | Map 77 10 41 | Residential | — | $150,500 |
| GUERNSEYTOWN RDMap 77 10 42 | Map 77 10 42 | — | — | $1,100 |