Owner
SPINO SCOTT
Parcels
2
Total assessed value
$257.4K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
1 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 32 FALLS AVEMap 134 193C 1 · Commercial | Map 134 193C 1 | Commercial | — | $149,000 |
| 52 EMILE AVEMap 134 193C 45 · Residential | Map 134 193C 45 | Residential | — | $108,400 |