Owner
WATERTOWN GOLF CLUB IN
Mailing: 246 GUERNSEYTOWN RD, WATERTOWN, CT
Parcels
3
Total assessed value
$158.8K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
2 of 3
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| GUERNSEYTOWN RDMap 68 11 30 | Map 68 11 30 | — | — | $94,500 |
| HOLLOW RDMap 61 11 3 | Map 61 11 3 | — | — | $51,100 |
| HOLLOW RDMap 61 11 3A | Map 61 11 3A | — | — | $13,200 |
Recent recorded sales
No recorded sales on file across these parcels.