Owner
WINTHROP BRIAN & MARIELLA SURV
Parcels
2
Total assessed value
$314.2K
Total acreage
0 ac
Absentee parcels
0 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 1879 LITCHFIELD RDMap 14 2 14 · Residential | Map 14 2 14 | Residential | — | $310,600 |
| LITCHFIELD RDMap 9 2 14E · Residential | Map 9 2 14E | Residential | — | $3,600 |
Recent recorded sales
- $43,000
May 8, 2023 · — —
- $800,000
Dec 15, 2022 · — —
- $160,000
Jun 16, 2017 · — —
- $15,000
Apr 17, 2017 · — —
- $750,000
Oct 5, 2007 · — —
- $110,000
Sep 2, 2005 · — —
- $153,000
Aug 29, 2005 · — —
- $105,000
Apr 20, 2005 · — —
- $75,000
Sep 23, 2002 · — —
- $50,000
Jul 30, 2002 · — —
- $299,900
Apr 11, 2002 · — —
- $74,000
Oct 10, 2001 · — —