Skip to main content

Parcel · Map 102 42B 3

380 MT FAIR DR

Owner: STEVENS MARY BETH

Assessed value

$246,200

$179,200 bldg · $67,000 land

Est. annual tax

$7,396

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

1999

2,973 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
1999
Living area
2,973 sqft · 2.0 stories