Skip to main content

Parcel · Map 88 54 13

75 BALDWIN ST

Owner: GRIFFIN DOUGLAS D II & STEPHANIE

Assessed value

$67,300

$42,400 bldg · $24,900 land

Acreage

Land use

Residential

R20

Year built

1982

1,060 sqft

Building

Style
Conventional
Year built
1982
Living area
1,060 sqft · 2.0 stories

75 BALDWIN ST — Watertown Land Records