Skip to main content

Parcel · Map 86 10 93

124 WARWICK RD

Owner: CARNEMOLLA FRANK J & PAMELA A

Assessed value

$198,100

$143,400 bldg · $54,700 land

Est. annual tax

$5,951

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R20

Year built

1996

2,002 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
1996
Living area
2,002 sqft · 2.0 stories

124 WARWICK RD — Watertown Land Records