Skip to main content

Parcel · Map 89 42B 69

346 MT FAIR DR

Owner: OBRIEN DANIEL L OBRIEN LINDA P

Assessed value

$230,700

$166,400 bldg · $64,300 land

Est. annual tax

$6,930

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

1998

2,634 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1998
Living area
2,634 sqft · 1.4 stories