Skip to main content

Parcel · Map 90 42B 74

425 MT FAIR DR

Owner: SILVA MARIO R & SALLY J

Assessed value

$234,100

$171,200 bldg · $62,900 land

Est. annual tax

$7,032

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

2002

2,340 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2002
Living area
2,340 sqft · 2.0 stories