Skip to main content

Parcel · Map 89 42B 130

257 MT FAIR DR

Owner: TUCKER JAMES D & ANN M

Assessed value

$218,000

$159,100 bldg · $58,900 land

Est. annual tax

$6,549

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

2000

2,418 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2000
Living area
2,418 sqft · 2.0 stories