Skip to main content

Parcel · Map 89 42B 133

291 MT FAIR DR

Owner: TRUNCALE DONNA J & ANTHONY L

Assessed value

$203,800

$140,400 bldg · $63,400 land

Est. annual tax

$6,122

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

2000

2,008 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2000
Living area
2,008 sqft · 2.0 stories