Skip to main content

Parcel · Map 89 42A 54

43 BEACH AVE

Owner: CYR IVAN & WOODWARD MARY S

Assessed value

$141,500

$85,300 bldg · $56,200 land

Est. annual tax

$4,251

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

1994

1,294 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1994
Living area
1,294 sqft · 1.0 story